Domov
STROPNÉ SYSTÉMY
pl pl pl pl

Domov » Aktuality » Najlepší strop preverený skúsenosťami. Továreň v Mulhouse od roku 1960.

Najlepší strop preverený skúsenosťami. Továreň v Mulhouse od roku 1960.

wielkość tekstu:A | A | A

Továreň v Mulhouse je prvou továrňou Skupiny, ktorá začala výrobu predpätých nosníkov RECTOR.
Bola postavená v roku 1960 Oscarom Tuileries Lesage, vtedajším výrobcom hlinených tehál.

V tej dobe sa na výrobu nosníkov R110 s keramickým spodkom používali 2 dlhé lavice. Všetko prebiehalo v dobe, keď skupiny 10 zamestnancov pracovali po 52 hodín týždenne 6 alebo 7 dní v týždni...


 (foto: Výrobná hala RECTOR Mulhouse 1960)


 (foto: Výrobná hala RECTOR Mulhouse 2011)


Práca vo výrobe je do dnešného dňa jedným z najťažších a najnebezpečnejších povolaní v organizačnej štruktúre skupiny RECTOR. Postupom rokov vzhľadom na technický pokrok modernizujeme výrobné závody čoraz lepšími strojmi a technológiami, ktoré pomáhajú a uľahčujú prácu robotníkom vo výrobe, pričom dbáme predovšetkým o ich bezpečnosť.

Nižšie uvedená galéria znázorňuje továreň Mulhouse v roku 1960 a pre porovnanie v roku 2011..

počet návštev: 4495

zdroj: rector-sk.com

Domov

Právne informácie RECTOR Slovakia, organizačná zložka, Mlynské Nivy 16, 821 09 Bratislava hore

Firma RECTOR Slovakia je slovenským zastúpením francúzskej skupiny Rector Lesage, ktorá patrí už viac ako 60 rokov medzi lídrov vo výrobe prefabrikátov z predpätého betónu na francúzskom trhu. V Slovenskej republike sme začali svoju činnosť v novembri 2010. Sídlo firmy RECTOR Slovakia je v Bratislave. Obchodné oddelenie firmy, výroba stropných vložiek a centrálny sklad výrobkov je v Turanoch pri Martine, statická kancelária je v Žiline. Výrobu betónových predpätých stropných nosníkov zabezpečujeme v modernom výrobnom závode RECTOR v meste Chrzanow (PL). Našim zákazníkom zaručujeme najlepšie možné konštrukčné riešenia stropov. V ponuke máme dva druhy stropných systémov: stropný systém RECTOBETON a stropný systém RECTOLIGHT. Obidva systémy sú moderným riešením v oblasti stropných konštrukcii použiteľné u všetkých druhov stavieb a na každej z ich úrovní (pivnica, garáž, podlažie, podkrovie, terasa alebo plochá strecha). Strop RECTOBETON: je zložený z betónových predpätých stropných nosníkov a betónových stropných vložiek. * KVALITA - nosníky vyrábané z betónu C 50/60 (B/60), * DĹŽKA NOSNÍKOV - od 1 m do 10 m v násobkoch po 10cm, výška stropu už od 16 cm. Strop RECTOLIGHT: najnovšia generácia stropu – skladá sa z betónových predpätých stropných nosníkov a drevených stropných vložiek - 10-krát ľahšia výplň vo forme strateného debnenia pre stropy s dvojnásobnou únosnosťou.* BEZPEČNOSŤ - záruka bezpečnej práce tak pri ukladaní, ako aj pri zalievaní stropnej konštrukcie *EKONOMIKA - ľahké drevené stropné vložky – až 70 m2 stropu na palete šetrí dopravné náklady *RÝCHLOSŤ MONTÁŽE – jednoduchá a rýchla ručná montáž.
Tagi
Strop nad odvetraným priestorom RECTOBETON Strop RECTOLIGHT
Návštevníci online: 2 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe