Domov
STROPNÉ SYSTÉMY
pl pl pl pl

Domov » Aktuality » NOSNÍKY A STROPNÉ VLOŽKY SKLADOM K DODANIU! RÝCHLY A BEZPLATNÝ PREPOČET STROPU! ZVERTE SA DO RÚK PROFESIONÁLOM, STROP MÁTE PREDSA NAD HLAVOU!

NOSNÍKY A STROPNÉ VLOŽKY SKLADOM K DODANIU! RÝCHLY A BEZPLATNÝ PREPOČET STROPU! ZVERTE SA DO RÚK PROFESIONÁLOM, STROP MÁTE PREDSA NAD HLAVOU!

wielkość tekstu:A | A | A

Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za priazeň ktorú nám preukazujete nákupom našich stropných systémov a využívaním služieb našej kancelárie v Žiline. V prípade dodania kvalitných podkladov vo formáte "dwg","pdf", "jpg"... Vám dokážeme vypracovať kladačský plán maximálne do troch pracovných dní. Pokiaľ Vás projekt súri, zavolajte nám! Štandardné nosníky  do 7,00 m a stropné vložky RECTOBETON a RECTOLIGHT máme na našich skladoch okamžite k dispozícii. Tešíme sa na spoluprácu! (Nápočet stropu, prepočet stropu, kalkulácia stropu, napočitanie stropu, narátanie stropu, poradenstvo pri projektovaní, poradenstvo pri realizácii, zameranie stropu, strop, stropný systém, ...)

 

Nosníky skladom...

počet návštev: 12106

zdroj: rector-sk.com

Domov

Právne informácie RECTOR Slovakia, organizačná zložka, Mlynské Nivy 16, 821 09 Bratislava hore

Firma RECTOR Slovakia je slovenským zastúpením francúzskej skupiny Rector Lesage, ktorá patrí už viac ako 60 rokov medzi lídrov vo výrobe prefabrikátov z predpätého betónu na francúzskom trhu. V Slovenskej republike sme začali svoju činnosť v novembri 2010. Sídlo firmy RECTOR Slovakia je v Bratislave. Obchodné oddelenie firmy, výroba stropných vložiek a centrálny sklad výrobkov je v Turanoch pri Martine, statická kancelária je v Žiline. Výrobu betónových predpätých stropných nosníkov zabezpečujeme v modernom výrobnom závode RECTOR v meste Chrzanow (PL). Našim zákazníkom zaručujeme najlepšie možné konštrukčné riešenia stropov. V ponuke máme dva druhy stropných systémov: stropný systém RECTOBETON a stropný systém RECTOLIGHT. Obidva systémy sú moderným riešením v oblasti stropných konštrukcii použiteľné u všetkých druhov stavieb a na každej z ich úrovní (pivnica, garáž, podlažie, podkrovie, terasa alebo plochá strecha). Strop RECTOBETON: je zložený z betónových predpätých stropných nosníkov a betónových stropných vložiek. * KVALITA - nosníky vyrábané z betónu C 50/60 (B/60), * DĹŽKA NOSNÍKOV - od 1 m do 10 m v násobkoch po 10cm, výška stropu už od 16 cm. Strop RECTOLIGHT: najnovšia generácia stropu – skladá sa z betónových predpätých stropných nosníkov a drevených stropných vložiek - 10-krát ľahšia výplň vo forme strateného debnenia pre stropy s dvojnásobnou únosnosťou.* BEZPEČNOSŤ - záruka bezpečnej práce tak pri ukladaní, ako aj pri zalievaní stropnej konštrukcie *EKONOMIKA - ľahké drevené stropné vložky – až 70 m2 stropu na palete šetrí dopravné náklady *RÝCHLOSŤ MONTÁŽE – jednoduchá a rýchla ručná montáž.
Tagi
železobetónové stropy keramické stropy nosník najkvalitnejšie stropy ľahké stropné nosníky montovaný strop predpäté stropné nosníky stropná vložka prefabrikované stropy lacné stropy RECTOBETON strop bez montážnych podpier
Návštevníci online: 1 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe