Domov
STROPNÉ SYSTÉMY
pl pl pl pl

Domov » Aktuality » CENY NEMENÍME, ZOSTÁVAJÚ!

CENY NEMENÍME, ZOSTÁVAJÚ!

wielkość tekstu:A | A | A

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že od 1.5.2022 sme cenníkové ceny nezmenili a nezmeníme ich ani do 15.3.2023. Platí to aj pre aktuálne cenové ponuky, ktoré sú platné do uvedeného dátumu. Statické návrhy stropov priebežne spracovávame do 2-4 dní s dodacou lehotou približne 7-14 dní. Nosníky na objednávku - bez montážnych podpier a nosníky nad 8,00 m dodávame približne do 21 dní od záväznej objednávky! Váš tím v spoločnosti RECTOR Slovakia. 

 

počet návštev: 1593

zdroj: rector-sk.com

Domov

Právne informácie RECTOR Slovakia, organizačná zložka, Mlynské Nivy 16, 821 09 Bratislava hore

Firma RECTOR Slovakia je slovenským zastúpením francúzskej skupiny Rector Lesage, ktorá patrí už viac ako 60 rokov medzi lídrov vo výrobe prefabrikátov z predpätého betónu na francúzskom trhu. V Slovenskej republike sme začali svoju činnosť v novembri 2010. Sídlo firmy RECTOR Slovakia je v Bratislave. Obchodné oddelenie firmy, výroba stropných vložiek a centrálny sklad výrobkov je v Turanoch pri Martine, statická kancelária je v Žiline. Výrobu betónových predpätých stropných nosníkov zabezpečujeme v modernom výrobnom závode RECTOR v meste Chrzanow (PL). Našim zákazníkom zaručujeme najlepšie možné konštrukčné riešenia stropov. V ponuke máme dva druhy stropných systémov: stropný systém RECTOBETON a stropný systém RECTOLIGHT. Obidva systémy sú moderným riešením v oblasti stropných konštrukcii použiteľné u všetkých druhov stavieb a na každej z ich úrovní (pivnica, garáž, podlažie, podkrovie, terasa alebo plochá strecha). Strop RECTOBETON: je zložený z betónových predpätých stropných nosníkov a betónových stropných vložiek. * KVALITA - nosníky vyrábané z betónu C 50/60 (B/60), * DĹŽKA NOSNÍKOV - od 1 m do 10 m v násobkoch po 10cm, výška stropu už od 16 cm. Strop RECTOLIGHT: najnovšia generácia stropu – skladá sa z betónových predpätých stropných nosníkov a drevených stropných vložiek - 10-krát ľahšia výplň vo forme strateného debnenia pre stropy s dvojnásobnou únosnosťou.* BEZPEČNOSŤ - záruka bezpečnej práce tak pri ukladaní, ako aj pri zalievaní stropnej konštrukcie *EKONOMIKA - ľahké drevené stropné vložky – až 70 m2 stropu na palete šetrí dopravné náklady *RÝCHLOSŤ MONTÁŽE – jednoduchá a rýchla ručná montáž.
Tagi
výška stropu prefabrikované stropy trámové stropy predpätý nosník stratené debnenie RECTOLIGHT lacné stropy rebrový strop najkvalitnejšie stropy Nápočet, prepočet, napočítanie, narátanie, kalkulácia stropu predpäté stropné nosníky stropný systém bez montážnych podpier strop bez montážnych podpier
Návštevníci online: 1 ALPANET - Polskie Systemy Internetowe